udstilling ved friluftslageret gaardsalg 2 - Udstilling ved Friluftslageret's Gårdsalg 1
| |

Udstilling ved Friluftslageret’s Gårdsalg

Jeg har en udstilling ved Friluftslageret’s Gårdsalg her weekenden over, før afgang.

Jeg er færdig pakket og kan gå og nyde jeg er klar og se på de sidste grejer og snakke med folk. Før vi kørt mod start på mandag morgen, til vores eventyr “Far og datter i Vildmarken – 45 dage i kano”.

Her kan du se lidt her fra:

Mvh

Erik

udstilling ved friluftslageret gaardsalg - Udstilling ved Friluftslageret's Gårdsalg 4

Indlægget er opdateret: 10. december 2020

Alle bøger af Erik B. Jørgensen, 10 bøger om friluftsliv og ekspeditioner, både for voksne og børn. Bøger for børn og voksne og børn i naturen og friluftsliv, af Erik B. Jørgensen

Relaterede indlæg

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

3 Comments

  1. Hej René
    Ja det er super fedt grej jeg har med. Tror også selv det bliver noget af en udfordring, men det bliver fedt.
    Mvh
    Erik

  2. Hej Erik
    Håber du får en rigtig god tur og jeg glæder mig til at følge med herinde, så dig idag i Odense og tjekkede dit grej. Er misundelig over dine gode sponsorater :-)
    Uanset dine Afghanistan tur dk rundt og så videre er jeg sikker på at du her har taget din til dato største udfordring. Pas på jer selv og hinanden.

  3. Hej Erik
    God tur fra på mandag. Jeg håber i får en god tur, og glæder mig til at følge dig / jer igen.

    MVH Keld