Forudbestil min bog

Print Friendly

Støt op om mit projekt og forudbestil min bog.

Så sendes den på udgivelses datoen, med et girokort vedlagt.

Går et stykke tid før den er færdig, men den er vær at vente på, hi. Bliver ikke bare dagbogs form, men meget mere om tanker, oplevelser, grej, osv.

Klik på mit Faneblad “Bestil bog” og bestil den der.

Erik

1 Stjerner2 Stjerner3 Stjerner4 Stjerner5 Stjerner Ingen har stemt, er du den første?
Loading ... Loading ...

6 Kommentar

  1. Hej Erik

    Nu er du der lige straks. Er desværre selv forhindret i at være der og vifte med mit flag. Jeg er fuld af beundring for din bedrift med at ro din kajak rundt om DK i de forhold du har haft på hele turen. Jeg er lige så fuld af beundring, over den måde, du har indviet os herhjemme ved brændeovnen, i din daglige gøren og laden.
    Det har været en sand fornøjelse, at følge med. Du har formået at formidle et Hard Core eventyr, på en ukunstig, ærlig, livsglad og umiddelbar måde.
    Den kombination, bringer dig i mine øjne direkte op i Superligaen. Vi har selvfølgelig forudbestilt din bog ;-)

    Hilsen Annie

  2. Hej Erik.
    Du er kommet rundt – det er for vildt.
    Velkommen rundt, og tak for super underholdning.
    Hilsen Michael

  3. Hej Erik
    Sikke en fantastisk oplevelse du har givet os, siden du startede din utrolige tur på den anden side af Jylland. Hvis nogen skulle gennemføre en sådan tur, med det vejr Danmark viser lige i år, måtte det være en mand med din erfaring og dit imponerende gå-på-mod.
    Spændende, at følge hvordan du kontrollerer din sikkerhed og dit udstyr og dejligt, at følge din optimisme gennem dagene, selvom det indimellem må have været hårdt.
    Super godt gået.
    Hilsen Mari-ann

  4. Kan ikke være mere enig og glæder mig til at læse hele historien om igen og lidt til :)

    De bedste hilsner til din fremtid, Marlon.

  5. Kære, Kære Erik , flot klaret og vi ville gerne have været tilstede, da du nåede dit mål.. Vi har fulgt dig h´ver eneste dag, sommetider forsvandt din gps, men så kunne vi læse din bloc om aftenen. Nu da du nåede ind i Flensborg fjord, så stoppede signalet kl.10.50 snif, men vi er helt sikker på at selvom de sidste kilometer nok også har været drøje, så skulle du nok komme til målet. Hip, hurra fra hele Skagen havkajakklub bedste hilsen til din Kirsten & Karen og salut for dig fra Peter Utke og Hanne.

  6. Annie Juhl kan altid få det sagt, så vi andre bare kan nikke anderkendende.
    Tak til dig Erik fordi vi fik lov til at følge den ikke alt for nemme måde at komme Danmark rundt på.
    Din bog er bestilt.
    Hilsen
    Erik

Skriv din kommentar

Din e-mail-adresse vil ikke blive offentliggjort. Krævede felter er markeret med *

*

Disse HTML koder og attributter er tilladte: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>